Våra medarbetare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på företaget.

Tillsammans har vi över 100 års erfarenhet av fastighetsbranschen.

Heléne Flisager

Ekonomiansvarig

helene@ah.se

08-534 891 05

 

Alma Ström

Ekonom / Hyresadministratör

alma@ah.se

08-534 891 09

Filip Röding

Ekonom

filip@ah.se

08-534 891 00

Madeleine Fernholm

Biträdande fastighetsförvaltare

madeleine@ah.se

08-534 891 01

Martin Ekfalk

Diplomerad fastighetsförvaltare

martin@ah.se

08-534 891 14

Fadi Awad

Teknisk samordnare

fadi@ah.se

08-534 891 00

Marcus Segerblad

VD / Diplomerad fastighetsförvaltare

marcus@ah.se

08-534 891 03

Johan Fernholm

Projektledare

johan@ah.se

08-534 891 04

Jack Gustafsson

Styrelseordförande

jack@ah.se

08-534 891 00

Alin & Hedenlund

Jungfrugatan 55
114 84 Stockholm

Box 5412 
Org. 556039-0410

Kontakta oss

08-534 891 00
info@ah.se