Våra medarbetare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på företaget.

Tillsammans har vi över 100 års erfarenhet av fastighetsbranschen.

Johan Fernholm

VD/delägare

johan@ah.se

08-53489104

 

Heléne Flisager

Ekonomiansvarig/delägare

helene@ah.se

08-53489105

Tobias Forsberg

Ekonom

tobias@ah.se

08-53489100

Nathalie Fernholm

Diplomerad fastighetsförvaltare

nathalie@ah.se

08-53489101

Alice Segerblad

Diplomerad fastighetsförvaltare

alice@ah.se

08-53489109

Marcus Segerblad

Diplomerad fastighetsförvaltare

marcus@ah.se

08-53489103

Martin Ekfalk

Diplomerad fastighetsförvaltare

martin@ah.se

08-53489114

Jack Gustafsson

Majoritetsägare

jack@ah.se

08-53489100

 

Fadi Awad

teknisk samordnare

fadi@ah.se

08-53489100